دوره آموزشی نقشه انفجاری HSE

مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای پیاده سازی اثربخش سیستم های مدیریتی، یکی از نیازهای اساسی مدیران و مشاوران حوزه ی HSE می باشد.

دوره ی نقشه ی انفجاری HSE، برای مدیران این حوزه طراحی شده است و ابزار مناسبی برای ایجاد شوک در برنامه های شما در این حوزه خواهد بود.

نوع برگزاری: حضوری و مجازی

مدت دوره: ۳ روز

از تاریخ ۱۹ الی ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

ساعت برگزاری: از ساعت ۹ الی ۱۵

شروع ثبت نام از ۱-۵-۱۴۰۱

هزینه شرکت در دوره بصورت حضوری: ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

هزینه شرکت در دوره بصورت مجازی: ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

سرفصل های دوره:

  • تفسیر رسالت اصلی مدیران HSE و جایگاه استاندارد در سازمان
  • ابزار SEARCH
  • ابزار CPR در مدیریت
  • ابزارهای تحلیل وضعیت موجود  HSE در سطح سازمان
  • ابزارهای تصمیم گیری
  • پانچ لیست ها و نحوه ی تصمیم گیری در خصوص آنها
  • فعالیت های بالادستی و فعالیت های پایین دستی
  • جایگاه نرم افزارها در پایش وضعیت موجود
  • ابزار UPGRADE و همگامی با استانداردها
  • بازنگری ها و استراتژی های کلان HSE

 

نحوه ی ثبت نام:

۱- واریز مبلغ ثبت نام به شماره کارت زیر:

۶۳۹۶-۰۷۱۲-۱۳۶۱-۰۵۵۳

بانک سرمایه

به نام رضا عرب عامری

 

۲- ارسال فیش پرداختی، نام و نام خانوادگی به شماره تلفن زیر ( واتساپ)

۰۹۱۲۵۸۶۴۵۲

 

 

اطلاعات این پست بزودی تکمیل خواهد شد.

 

LOTOTO- سیستم برچسب گذاری و قفل گذاری

 LOTO تکنیکی است برای جلوگیری انرژی ناشی از رهاسازی آن در طی سرویس تجهیزات. این تکنیک با قرار دادن قفل روی وسایل جداسازی انرژی قبل از شروع به کار است. برای آشنایی بیشتر شما با این ابزار، یک ویدئوی آموزشی بهمراه یک دستورالعمل ساده در این حوزه را برای شما بارگذاری کرده ایم.
فیلم آموزشی LOTOTO- رضا عرب عامری
LOTOTO

همانطور که می دانید، قفل کردن، تگ کردن (LOTO) مجموعه ای از مراحل است که برای اطمینان از ایمن و ایزوله بودن تجهیزات یا ماشین آلات طراحی شده است، زمانی که تعمیر و نگهداری یا تعمیر انجام می شود. این تضمین می کند که ماشین ها در حین تعمیر خاموش می مانند. و اینکه مردم به طور تصادفی در معرض انرژی بالقوه ذخیره شده قرار نگیرند.
سازمان‌های پیشرو در حال حاضر سیستم جداسازی انرژی پیشرفته با عنوان LOTOTO را اتخاذ می‌کنند. این به طور رسمی شامل مراحل “قفل کردن، برچسب زدن” به همراه “امتحان کردن” است. این به این دلیل است که بسیاری از تصادفات جدی که شامل رویه‌های قفل کردن می‌شوند به دلیل عدم بررسی اینکه آیا همه جداسازی‌های لازم انجام شده‌اند رخ می‌دهند.
این شکست ها شامل طیفی از مسائل مانند ارتباطات ضعیف در تیم های کاری و خطاهای انسانی مبتنی بر مهارت است. عادت‌های روتین مانند سیستم‌های lockout tag out می‌توانند به راحتی قربانی مراحل از دست رفته شوند، زیرا افراد روی خلبان خودکار کار می‌کنند و فراموش می‌کنند که چک کنند.
استفاده از LOTOTO در سیستم lock-out، tag-out سیستم کنترلی انرژی شما را به سطح جدیدی می برد و به محافظت از افراد در برابر خطاهای انسانی رایج که باعث بروز حوادث جدی می شود کمک می کند.
چه اتفاقی می افتد زمانی که روش های جداسازی با شکست مواجه می شوند
نمونه‌های متعددی از مواردی وجود دارد که در صورت شکست رویه LOTO ممکن است اشتباه پیش برود:
• یک کارگر معدن که مشغول تعمیر و نگهداری روتین روی یک نوار نقاله سنگین بود، به داخل دستگاه کشیده شد و بلافاصله کشته شد. عدم اطمینان از روشن نشدن دستگاه، منجر به این شد که همکارش ناخودآگاه آن را روشن کند.
• یک مهندس برق در حال انجام تعمیرات در ارتفاع پس از دریافت شوک ولتاژ بالا سقوط کرد و به شدت خود را مجروح کرد. او تجهیزات را قفل کرده بود تا روشن نشود، اما کلید کنترل خراب شده بود.
• یک کارگر تعمیر و نگهداری که یک توربین بخار را تعمیر می کرد با بخار داغ داغ منفجر شد، زمانی که یکی از همکاران به طور سهوی موتور را روشن کرد.
• یک کارمند جدید زمانی که برای برداشتن یک قطعه گیر کرده تجهیزات به داخل یک آشیانه بلستر رفت، شکست خورد. دستگاه خاموش نشده بود، بنابراین وقتی قطعه جدا شد دوباره شروع به کار کرد.
این نوع حوادث برای آسیب دیدگان ویرانگر است. آنها می توانند منجر به تلفات جانی، صدمات جدی، آسیب های پرهزینه به یک تجارت و همچنین جریمه های قابل توجهی شوند.
تغییر از LOTO به LOTOTO
LOTO پس از یک حادثه بزرگ که منجر به تلفات متعدد در نتیجه یک سیستم کنترل معیوب شد، به LOTOTO تبدیل شد.
از آن زمان بسیاری از سازمان‌ها دریافته‌اند که افزودن مرحله تست ضروری است. این مرحله مشخص می کند که آیا در نقطه ایزوله ایراد وجود دارد یا خیر، و آیا برای رفع آنها قبل از شروع تعمیرات یا نگهداری به کار بیشتری نیاز است.
یکی از شرکت‌هایی که از LOTOTO استفاده می‌کند، شرکت پیشرو بریتانیایی پیمانکاری مصالح ساختمانی و راه‌سازی Tarmac است. در بسیاری از شعبه‌های Tarmac، به همه کارکنان مربوطه آموزش آنلاین در مورد LOTOTO ارائه می‌شود و انتظار می‌رود که در صورت لزوم، آن را بدون شکست اجرا کنند.
انجمن محصولات معدنی یک انجمن تجاری برای صنایع آسفالت، سنگدانه، بتن، سیمان، ملات، آهک و سیلیس نیز رسما LOTOTO را پذیرفته است. با همکاری Reece، یک تامین کننده محصولات ایمنی، یک راهنمای LOTOTO ایجاد کرد که نحوه استفاده از این روش ها را توضیح می دهد.
آموزش LOTOTO
دوره آموزشی Lock Out Try Out یا LOTOTO به آشنایی با شیوه های کار ایمن در حین کار با لوازم الکتریکی کمک می کند تا از کارگران در برابر شرایط کنترل نشده ای که ممکن است از ماشین آلات یا تجهیزات در حین کار سرویس یا تعمیر و نگهداری رخ دهد، محافظت شود.
الزامات قانونی برای LOTOTO چیست؟
در حالی که پیروی از LOTOTO یک الزام قانونی خاص در بریتانیا نیست، اما همچنان بهترین عمل محسوب می شود. و پیروی از LOTOTO تضمین می کند که وظایف قانونی خود را طبق قوانین مربوطه انجام می دهید. این شامل:
تهیه و استفاده از تجهیزات کار ۱۹۹۸ – بخش ۱۹:
هر کارفرما باید اطمینان حاصل کند که در مواردی که تجهیزات کار مناسب با وسایل مناسب برای جداسازی آن از تمام منابع انرژی خود فراهم شده باشد.
مقررات انرژی و برق در محل کار ۱۹۸۹ – مقررات ۱۳:
اقدامات احتیاطی کافی باید اتخاذ شود تا در صورت بروز خطر، تجهیزات الکتریکی که به منظور جلوگیری از خطر در حین انجام کار روی آن تجهیزات یا نزدیک آن انجام می‌شود، از بین رفته باشند.
علاوه بر این موارد، طبق قانون ایمنی و بهداشت در محل کار ۱۹۷۴، کارفرمایان وظیفه کلی دارند که از هر کسی در برابر خطرات ذاتی فعالیت های کاری خود محافظت کنند. این بدان معناست که خطرات جداسازی انرژی باید ارزیابی و کنترل شوند.
افرادی که در معرض خطر هستند، مانند کارگران صنایع دستی، اپراتورهای ماشین آلات، برق کاران و هر کسی که به طور منظم تجهیزات را سرویس، نگهداری یا تعمیر می کند، باید آموزش کافی ارائه شود. آنها باید بتوانند این خطر را تشخیص دهند و بدانند برای محافظت از خود در برابر آن چه کاری انجام دهند.
کارفرمایان نه تنها باید این آموزش حیاتی را ارائه دهند، بلکه باید شواهدی مبنی بر ارائه آن داشته باشند. این امر در صورت وقوع حادثه از کسب و کار محافظت می کند.

نحوه ی تدوین اهداف در HSE

هدف نوشتن در حوزه ی HSE نیازمند دانش کافی در این حوزه می باشد. در فیلم آموزشی زیر، نحوه ی تدوین اهداف را در حوزه ی HSE بصورت مختصر مرور میکنیم. همچنین در ویدئوی آموزشی، چند مورد مثال هم در مورد اهداف در حوزه ی HSE ذکر خواهد شد.
همچنین برای آشنایی بیشتر با موضوع تدوین اهداف در حوزه ی HSE، چند نمونه از اهداف را برای آشنایی با سبک نگارش آنها در قالب یک فایل آموزشی ارائه خواهیم کرد.
فیلم آموزشی اهداف HSE
جزوه هدف

ارزیابی انطباق با الزامات ایمنی و بهداشت

موارد مهم مرتبط با ارزیابی انطباق با الزامات قانونی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.
برای فهم بیشتر موضوع، یک نمونه فرم تکمیل شده نیز پیوست شده است.

ویدئوی آموزشی ارزیابی انطباق با الزامات ایمنی
ارزیابی انطباق تکمیل شده

۳- تعاریف
۳-۱- الزامات قانونی: عبارت است از کلیه قوانین و مقررات و استانداردهای بهداشتی، ایمنی و زیست‌محیطی که توسط مراجع قانونی و سازمان‌های ذی‌ربط (سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت کار و امور اجتماعی، وزارت بهداشت، وزارت صنایع و …) تدوین شده است.
۳-۲- سایر الزامات: عبارت است از الزاماتی که به عنوان الزام قانون نبوده و سازمان خود را ملزم به رعایت آن‌ها می‌نماید. این الزامات می‌تواند شامل توافقنامه‌های منعقد شده با طرف‌های ذینفع، آیین‌نامه، بخش‌نامه‌ها و … باشد.
۳-۳- ارزیابی انطباق با قوانین: مفهوم از ارزیابی این است که چه تعداد از جنبه‌ها و اثرات و خطرات و پیامدها مرتبط با هر قانون بوده و از مجموع قوانین مرتبط چه مقدار رعایت شده است.

۵-۱- کلیات
به طور کلی قوانین، مقررات، ضوابط و استانداردهای مرتبط و قابل اعمال شامل شناسایی و دستیابی به قوانین و مقررات بهداشتی، ایمنی و محیط زیستی، ارزیابی انطباق با قوانین و بروزرسانی قوانین می‌باشد.
۵-۲- شناسایی و دستیابی به قوانین و مقررات بهداشتی، ایمنی و محیط زیستی
در ابتدای هر سال اعضای کارگروه‌های تخصصی HSE الزامات قانونی مورد نیاز مرتبط با مسائل بهداشتی، ایمنی و محیط زیستی مربوط به حوزه خود را از طریق اتوماسیون اداری به اداره HSE اعلام نموده و اداره HSE با مراجع قانونی مربوطه (وزارت بهداشت، وزارت کار، سازمان تأمین اجتماعی، سازمان حفاظت از محیط زیست و …) تماس حاصل کرده (حضوری، تلفنی، فاکس، نامه) و خواهان دریافت آخرین ویرایش قوانین و مقررات مذکور می‌شود. در صورت تغییر، اداره HSE از طریق مکاتبه با مراجع مربوطه آخرین ویرایش الزامات قانونی را دریافت کرده و موجبات تفسیر، ابلاغ و اجرای آن را در سازمان فراهم می‌آورد.
این قوانین و مقررات در فرم فهرست الزامات قانونی به شماره HES-FO-25 ثبت می‌شود. کلیه قوانین و مقررات شناسایی شده، توسط اداره HSE به واحدهای مربوطه جهت اجرا و بکارگیری ابلاغ می‌شود.
برخی از مهم‌ترین مراجع قانونی سازمان شامل موارد زیر می‌باشند:
– سازمان حفاظت محیط زیست (اداره کل محیط زیست استان تهران)
– وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (اداره سلامت و محیط کار)
– وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی (اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران)
– سازمان ملی استاندارد (اداره کل استاندارد تهران)
– شهرداری تهران
– سازمان مدیریت پسماند
– سازمان بهره‌وری انرژی ایران
– سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران
– شرکت کنترل کیفیت هوا
– شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت
– وزارت نیرو
– مجلس شورای اسلامی و شورای شهر
– و …
۵-۳- توزیع قوانین
پس از شناسایی و دستیابی به قوانین و مقررات ایمنی، بهداشت و محیط زیست، در صورت نیاز متن الزام قانونی از طریق اتوماسیون در اختیار واحدهای مرتبط قرار می‌گیرد در غیر این صورت الزامات قانونی در قالب اقدامات کنترلی، دستورالعمل‌ها، اطلاعیه‌ها و یا به‌صورت آموزش رو در رو در اختیار واحدها قرار می‌گیرد و در بازرسی‌ها و پایش¬ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
سایر الزامات قانونی توسط هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان ابلاغ می‌شود و کلیه پرسنل سازمان موظف هستند که قوانین ابلاغ شده را به صورت کامل رعایت نمایند.
به منظور شناسایی قوانین و مقررات پس از شناسایی کلیه سازمان‌های ذی‌ربط در امور بهداشتی، ایمنی و زیست‌محیطی، مدیر اداره HSE با هماهنگی سازمان‌های مربوطه هر سال یک‌بار از طریق مکاتبه و مراجعه به سایت مراجع قانون‌گذار یا سازمان‌های مسئول، الزامات قانونی (شامل: قوانین، استانداردها، تفاهم‌نامه‌ها، توافق‌نامه‌ها و…) را دریافت کرده و پس از بررسی، آن دسته از الزاماتی را که مرتبط با مخاطرات بهداشتی، ایمنی و زیست‌محیطی ناشی از فرآیندها و فعالیت‌های سازمان است، تعیین می‌نماید.
و پس از درج قوانین و مقررات قوانین و مقررات شناسایی شده در فرم فهرست الزامات قانونی به شماره HSE-FO-25 توسط مدیر اداره HSE، فرم مذکور به واحدهای مربوطه جهت اجرا و بکارگیری ابلاغ می‌شود.
۵-۴- ارزیابی انطباق با قوانین و سایر الزامات
پس از دریافت قوانین برای اولین بار و یا به‌روزآوری قوانین موجود و ابلاغ قوانین به واحدهای مرتبط سازمان، اداره HSE با همکاری معاونت‌های مرتبط اقدام به ارزیابی انطباق می‌نماید. مطابق با فرم فهرست الزامات قانونی به شماره HSE-FO-25، کلیه قوانین از بعد قابلیت انطباق عملکرد سازمان با الزامات بهداشت، ایمنی و محیط زیست بررسی و در فرم مذکور ثبت می‌گردد. در صورت عدم انطباق، اقدام اصلاحی لازم توسط واحد مربوطه یا اداره HSE تعیین و شماره آن در فرم مذکور ثبت می‌گردد.
پس از شناسایی و تفسیر و ابلاغ به واحدهای مربوطه، این الزامات از طریق روش‌های مختلفی مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرند و گزارش ارزیابی دستیابی به الزامات قانونی و سایر الزامات و انطباق الزامات آن به عنوان ورودی جلسه بازنگری مدیریت به نماینده مدیریت یا مدیر اداره HSE ارسال می‌گردد.
۵-۴-۱- الزامات قابل اندازه‌گیری
الزامات قانونی قابل اندازه‌گیری مواردی هستند که دارای یک پارامتر کمی هستند. به طور مثال قانون حدود مجاز تماس شغلی صدا که نباید از یک حد معین بیشتر باشد.
جهت ارزیابی انطباق این دسته از الزامات با توجه به اینکه اندازه‌گیری عوامل زیان‌آور محیط کار و پارامترهای زیست‌محیطی به صورت ادواری مطابق با دستورالعمل اندازه‌گیری عوامل زیان‌آور محیط کار به شماره HSE-WI-20 مورد اندازه‌گیری قرار می‌گیرند لذا در گزارش مربوطه می‌بایست نتایج با استاندارد مربوطه مقایسه شده و انطباق یا عدم انطباق آن مشخص گردد.
۵-۴-۲- الزامات غیرقابل اندازه‌گیری
با توجه به اینکه هیچ‌گونه ابزار اندازه‌گیری در خصوص رعایت این الزامات وجود ندارد، جهت ارزیابی انطباق این قوانین می‌بایست از چک‌لیست‌های تهیه شده بر اساس متن الزامات قانونی استفاده نمود. این چک‌لیست‌ها بر اساس اهمیت و وضعیت موجود در دوره‌های زمانی از پیش تعریف شده با مراجعه به محل‌های مربوطه و بررسی شرایط واقعی تکمیل می‌گردند. در نهایت اداره HSE به صورت سالیانه نسبت به جمع‌بندی نتایج و تهیه یک گزارش جامع اقدام می‌نماید.
۵-۵- بروز رسانی قوانین و سایر الزامات
گردآوری اولیه قوانین بهداشت، ایمنی و محیط زیست توسط مدیر اداره HSE انجام شده و سالانه یک بار مورد بازنگری قرار می‌گیرد.
در ابتدای هر سال اعضای کارگروه‌های تخصصی HSE با مراجع قانونی مشخص شده در فهرست مراجع قانونی ارتباط برقرار کرده و در مورد آخرین ویرایش قوانین و مقررات پیگیری می‌نمایند و در صورت تغییر، اقدام به دریافت آخرین ویرایش کرده و در غیر این صورت عدم تغییر را به اطلاع مدیر اداره HSE می‌رسانند. در صورت نیاز و اطلاع از تغییرات در طول سال برای به روز رسانی قوانین از طریق مکاتبه با سازمان‌های مسئول، موجبات تفسیر، ابلاغ، پیاده‌سازی و اجرای آن‌ها فراهم می‌گردد و تغییرات در فرم فهرست الزامات قانونی به شماره HSE-FO-25 ثبت می‌گردد.

تکمیل رزومه ویژه کاراموزان و افراد جویای کار

فرم ثبت رزومه شغلی
مشخصات فردی

نام خود را با حروف فارسی وارد کنید

نام خانوادگی خود را با حروف فارسی وارد کنید

وضعیت نظام وظیفه خود را انتخاب کنید

محل سکونت
راه های ارتباطی
سوابق تحصیلی
مقطع لیسانس

رشته تحصیلی مقطع لیسانس

مقطع ارشد

رشته تحصیلی مقطع ارشد

مقطع دکتری

رشته تحصیلی مقطع دکتری

سوابق کاری
سابقه بیمه

مدت سابقه رسمی بیمه خود در کل را بر حسب ماه و به عدد وارد کنید

مدت سابقه رسمی بیمه خود در حوزه HSE را بر حسب ماه و به عدد وارد کنید

حوزه های کاری را که علاقه مند به کار در آنها هستید با حروف فارسی وارد کنید و برای جدا کردن از اسلش ( / ) استفاده کنید

اگر محدودیت خاصی دارید با حروف فارسی وارد کنید

حقوق مدنظر خود را بر حسب میلیون تومان انتخاب کنید

سوابق کاری مرتبط با HSE

تعداد سوابق کاری را که علاقه متد به ثبت آن هستید از بین اعداد 1 تا 5 انتخاب کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

به ترتیب روبرو سابقه خود را با حروف فارسی وارد کنید: سمت / محل کار / مدت (بر حسب سال)

سوابق کار غیر مرتبط با HSE

تعداد سوابق کاری را که علاقه متد به ثبت آن هستید از بین اعداد 1 تا 5 انتخاب کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

نام سازمان، اداره یا کارخانه محل کار خود را با حروف فارسی وارد کنید

مدت زمانی که در این سمت مشعول به کار بوده اید را بر حسب سال و به عدد وارد کنید

به ترتیب روبرو سابقه خود را با حروف فارسی وارد کنید: سمت / محل کار / مدت (بر حسب سال)

مهارت

نرم افزار آفیس و میزان تسلط خود بر آن را مشخص کنید

زبان انگلیسی

میزان تسلط خود را از مهارت های زبان انگلیسی از 1 تا 10 انتخاب کنید

reading

writing

speaking

comprehension

در زبان خارجه ای جز انگلیسی مهارت دارید؟

نام زبان خارجه ای که در آن مهارت دارید را با حروف فارسی وارد کنید

listening

شرایط کاری

درصورت تمایل شرایط مدنظر را با حروف فارسی وارد کنید

درصورت تمایل شرایط مدنظر را مطرح کنید

لطفا صبر کنید